درباره ما

شرکت پایانگار مهرگان در سال ۱۳۸۵ در عرصه تولید لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت با افتخار به عنوان یکی از مطرح ترین مجموعه های فعال در عرصه تولید لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری با توجه و عرق ملی خود در راستای ارتقاء صنعت کشور، رسالت خود را به انجام رسانده است.
در زمانی که بازار های ایران مورد هجوم محصولات خارجی گوناگون (با کیفیت و قیمت های مختلف) قرار گرفته شرکت پایانگار مهرگان سعی داشته با کادری مجرب و متخصص (متشکل از واحدهای طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، اداری مالی، بازاریابی و فروش، کنترل کیفیت و تولید) نسبت به تاسیس و راه اندازی کارخانه تولیدی در زمینه تولید لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری اقدام نماید.
 به لطف خدا امروز شرکت مهرگان با توجه به توانایی های بالقوه ای که دارد اعتبار قابل توجهی را در وزارتخانه ها دانشگاه ها و موسسات دولتی و خصوصی کسب نموده است و یکی از برندهای معتبر در بخش تولید و صنعت میهن عزیزمان ایران می باشد.
 در حال حاضر بیش از ۷۰ نمایندگی رسمی و فعال در سطح تهران و سایر استانها همراه با تعداد بیشماری فروشگاه های معتبر در سراسر کشور شرکت مهرگان را در زمینه توزیع محصولات یاری می نمایند.
 مجموعه مهرگان در راستای مشتری مداری همیشه تلاش کرده که شاخص های رقابت پذیری یعنی زمان ،قیمت و کیفیت را مد نظر قرار دهد. بنابراین مدیران شرکت در تمامی مراحل (مشاوره، طراحی،تولید و اجرا) پذیرای نظرات شما عزیزان و همکاران محترم می باشد.