شرکت پایانگار مهرگان
« تولید کننده لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری - مهندسی »
با تائیدات حضرت حق و تلاش شبانه روزی در راستای ترویج فرهنگ مصرف و خرید کالای مرغوب ایرانی، شرکت پایا نگار مهرگان بزرگترین و مجهزترین مجتمع تولید لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری و انواع تخته وایت برد در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری کامل رسیده است و با قریب به ۲۳ سال سابقه و تجربه ، با افتخار بعنوان یکی از مطرح ترین مجموعه های فعال در عرصه تولید وایت برد و لوازم کمک آموزشی در کشور می باشد.

در زمانی که بازار های ایران مورد هجوم محصولات خارجی گوناگون با کیفیت و قیمت های مختلف قرار گرفته، مجموعه مهرگان سعی داشته با کادری مجرب و متخصص (متشکل از واحد های طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، اداری مالی، کنترل کیفیت و تولید) نسبت به تاسیس و راه اندازی کارخانه تولیدی در زمینه تولید ملزومات کمک آموزشی و تجهیزات اداری اقدام نماید.

افتخار ما این است که با ارائه محصولی برتر به دست ایرانی و برای ایرانی به یکی از اهداف خود که پیشرفت صنعت ملی و در نهایت ایجاد اشتغال ، سازندگی و آینده ای روشن برای فرزندان این مرز و بوم و پشتوانه ای برای صنایع عظیم داخلی است دست یافته ایم.

امروز شرکت پایا نگار مهرگان با توجه به توانائیهای بالقوه ای که دارد ، اعتبار قابل توجهی را در وزارتخانه ها، دانشگاه ها، مدارس ، آموزشگاه ها و موسسات دولتی و خصوصی کسب نموده است و یکی از برندهای معتبر در بخش تولید و صنعت میهن عزیزمان ایران می باشد.

در حال حاضر بیش از 70نمایندگی رسمی و فعال در سطح تهران و سایر استانها همراه با تعداد بیشماری فروشگاهای معتبر در سراسر کشور، شرکت را در زمینه توزیع محصولات یاری می نمایند.

مجموعه پایانگار مهرگان در راستای مشتری مداری همیشه تلاش کرده که شاخص های رقابت پذیری ( زمان، قیمت و کیفیت ) را مد نظر قرار دهد و از این رو در تمامی مراحل  اعم از مشاوره، طراحی، تولید و اجرا پذیرای نظرات و پیشنهادات صاحبان نظر ، مدیران مراکز آموزشی و توزیع کنندگان محترم این محصولات در سراسر ایران عزیز می باشد.

تهران ، بزرگراه آزادگان ، احمدآباد مستوفی ، بلوار شهید ابوالقاسم ، خیابان صنوبر دوم شمالی ،پلاک ۳۳۹