سیاست خرید و بازگشت

سیاست خرید کالا

پرداخت در محل
برای آرامش خاطر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود در هنگام تحویل دارند، فروشگاه پایانگار مهرگان، این امکان را فراهم آورده است تا بعد از ثبت سفارش در وب سایت و انتخاب روش “پرداخت در محل” توسط مشتری، هزینه هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت شود.
با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.
   
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی  
شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های عضو شتاب در سایت پایانگار مهرگان ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال میشود.
همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
 
سیاست بازگشت وجه

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه پایا نگار مهرگان بوده است و فروشگاه پایا نگار مهرگان در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت پایانگار مهرگان، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند ، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.
درصورتی که :
1- سفارش به طور ناقص ارسال شده باشد
2-سفارش اشتباه برای مشتری ارسال شود
3-اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد
4-اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد
 
برای بازگشت کالا ابتدا با کارشناسان سایت تماس بگیرید.کارشناسان ما اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا آغاز میشود. مشتریان عزیز کالاهای مورد نظر را به همراه فاکتور ازطریق پست به آدرس اعلامی از سوی کارشناس سایت برگشت خواهند داد. به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی حداکثر تا ۴۸ ساعت در روز های کاری به شما بازپرداخت خواهد شد.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا ارسال شود.در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود